Thomas vonat, Tűzoltó Sam

Mindenki ismeri Thomast, a gőzmozdonyt, a brit animációs sorozat főszereplőjét. Nem csupán a gyerekeket, hanem a felnőtteket is lenyűgözi aranyossága, tisztességes viselkedése és barátsága. Thomas, a gőzmozdony és barátai minden nap új kaland részesei Sodor szigetén, ahol minden pillanatot örömtelivé varázsolnak. Kínálatunkban ezzel a motívummal díszített Thomas ágyneműhuzatot, fürdőlepedőt, puzzlet és párnákat is talál.

Sam, a tűzoltó (eredetileg angolul Fireman Sam) egy brit animációs sorozat gyerekeknek egy tűzoltóállomásról, amely fő tűzoltója Sam, aki mindig készen áll arra, hogy segítsen a falujában, Körmöspálcáson bajba jutottakon. A sorozatban szerepel még Steele Parancsnok, a kissé ügyetlen Elvis Cridlington, Penny Morris és Radar, a tűzoltóállomás mentőkutyája. A további szereplők közé tartozik Trevor Evans, a város buszsofőre, Bella Lasagna, az olasz kávéház tulajdonosa, Norman Price és anyukája, Dilys Price bolttulajdonos, valamint Sarah és James ikerpár. A gyerekeknek a Sam, a tűzoltó ágyneműhuzat, a fürdőlepedők és a puzzle is örömöt szerezhet.

Oldal 1 z 1
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Halloween dekoráció, smink és kézművesség gyerekeknek

Ötletek kísérteties szórakozáshoz – inspiráció a halloweeni arcfestéshez, dekorációk készítéséhez önkeményedő agyagból, dekorációk partikhoz és hirdetőtáblákhoz.

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!