Hello Kitty

HELLO KITTY egy aranyos fehér cica rózsaszín vagy piros masnival, aki számos terméken jelenik meg. Fiatalabb lányok körében igazán közkedvelt, nekik ugyanis például ruhájukon díszeleghet. Ezzel a motívummal kínálatunkban baseball sapkát, autós kiegészítőket, iskolatáskát, valamint rózsaszín Hello Kitty ágyneműhuzatot is talál, amely tökéletes kiegészítője lesz a gyerekszobának.
Oldal 1 z 1
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.