Hello Kitty

HELLO KITTY egy aranyos fehér cica rózsaszín vagy piros masnival, aki számos terméken jelenik meg. Fiatalabb lányok körében igazán közkedvelt, nekik ugyanis például ruhájukon díszeleghet. Ezzel a motívummal kínálatunkban baseball sapkát, autós kiegészítőket, iskolatáskát, valamint rózsaszín Hello Kitty ágyneműhuzatot is talál, amely tökéletes kiegészítője lesz a gyerekszobának.
Oldal 1 z 1
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!

Gyerek ágynemű - amit jó tudni

Tudtad, hogy a mikroplüss pamutból is készülhet? Új anyagok és azok áttekintése.

Füzettartók vagy füzetboxok?

Rengeteg módja van annak, hogy megvédje a füzeteket és a tankönyveket a gyűrött sarkoktól. Melyik lehetőség a megfelelő az Ön iskolásai számára?