Segítségre van szüksége?

Kérdése van? Írja meg nekünk!

Vagy hívjon bennünket a +420 777 555 226 telefonszámon.

Slime-ok és mókás ragacsok gyerekeknek

A gyerekek imádnak ragacsot készíteni! Főleg, ha szabadon alkothatnak a saját elképzeléseik szerint. Csillogós vagy sötétben világító? Webáruházunkban a slime készítéséhez minden szükséges eszközt megtalál. A Megaslizoun gyártó termékei nem mérgezőek, az egészségre nem károsak, az aktivátor nem tartalmazza a veszélyes boraxot. Válogasson kedvére az átlátszó ragasztókból, aktivátorokból és kiegészítőkből – csillámok, színek, illatok, golyócskák végtelen kombinációjából.

Kínálatunkban természetesen kész slime-ok és intelligens gyurmák is találhatók. A ragacsok akármilyen gyerekzsúron garantáltan elszórakoztatják az egész társaságot! Apró ajándéknak is tökéletesek bármilyen alkalomra.
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 3Következő
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Legfrissebb híreink

06.09.

Bagmaster 2021 – új diák hátizsákok felső tagozatosoknak és középiskolásoknak

A 3 éves garanciát kínáló hagyományos cseh márka praktikus modelleket, minőséget és megfizethető árat kínál diákoknak.

01.09.

2021-es kollekció: Hama iskolatáska elsősöknek és Coocazoo iskolatáska

A Hama, Step by Step és Coocazoo márkák évek óta egyet jelentenek a minőséggel az iskolatáskák és aktatáskák területén.

23.08.

LEGO iskolatáskák 2021-es új kollekciója elsősöknek

A gyerekek imádják a LEGO-t! Kínálatunkban iskolába és szabadidős tevékenységekre alkalmas iskolatáskákat és hátizsákokat talál.

MenuX

InformaceX