Real Madrid

Los Merengues, Los Blancos - ezek a megnevezések semmitmondóak az Ön számára? Biztos abban, hogy a Real Madrid valódi szurkolója? Ronaldo, Vieira, Ramos és további számos remek játékos társaságában az Ön iskoláskorú gyermeke is képes lesz az összes akadály legyőzésére, amely útjába kerülhet! Szerezzen be neki egy olyan iskolatáskát, füzettartót vagy például tolltartót, amelyet a futballklub játékosai, vagy a Real Madrid címere díszít, és adja meg neki azt az érzést, hogy kedvenc futballcsapatához tartozik! Kínálatunkban FC Barcelona termékek is találhatóak.
Oldal 1 z 1
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!

Gyerek ágynemű - amit jó tudni

Tudtad, hogy a mikroplüss pamutból is készülhet? Új anyagok és azok áttekintése.

Füzettartók vagy füzetboxok?

Rengeteg módja van annak, hogy megvédje a füzeteket és a tankönyveket a gyűrött sarkoktól. Melyik lehetőség a megfelelő az Ön iskolásai számára?