Fortnite

Eredeti grafikája, rendkívüli humorstílusa, rengeteg olyan vicces és abszurd eleme van, amelyek hihetetlenül szórakoztatóvá teszik ezt a videojátékot. És ami a legfontosabb - ingyenes! Ha Önt is magával ragadta a Fortnite-jelenség, ahogyan több millió embert szerte a világon, akkor jó helyen jár. Kínálatunkban Fortnite ágyneműhuzatokat, gyerek fürdőlepedőket, Fortnite figurákat, valamint szabadidős hátizsákokat is talál.
Oldal 1 z 1
Fortnite figura Teknique 10cm 8+
7222 Ft
Fortnite figura Calamity műanyag 10cm 8+
5333 Ft
Fortnite Rabbit Raider figura 15cm
11593 Ft
Elérhetőség: 2 nap
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.