Micimackó és barátai

Micimackó a gyermekirodalom egyik legközismertebb hőse, a gyerekek világszerte rajonganak érte. Aranyos, jószívű medve, aki szeret dalokat komponálni, mindig jókedvű és szereti a mézet. Róbert Gida Micimackó, a bátor Malacka, a komor Füles, az ugribugri Tigris, Nyuszi, az okos Bagoly, Kanga és Zsebibaba barátja, és szívesen szervez velük kalandtúrákat. Minden gyermek álma édes lesz a Százholdas Pagony lakóinak motívumával díszített ágyneműhuzatban. Kínálatunkban Bing nyuszis termékeket is talál.
Oldal 1 z 1
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Legfrissebb híreink

27.06.

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!

09.11.

Gyerek ágynemű - amit jó tudni

Tudtad, hogy a mikroplüss pamutból is készülhet? Új anyagok és azok áttekintése.

23.08.

Füzettartók vagy füzetboxok?

Rengeteg módja van annak, hogy megvédje a füzeteket és a tankönyveket a gyűrött sarkoktól. Melyik lehetőség a megfelelő az Ön iskolásai számára?

MenuX

InformaceX