Micimackó és barátai

Micimackó a gyermekirodalom egyik legközismertebb hőse, a gyerekek világszerte rajonganak érte. Aranyos, jószívű medve, aki szeret dalokat komponálni, mindig jókedvű és szereti a mézet. Róbert Gida Micimackó, a bátor Malacka, a komor Füles, az ugribugri Tigris, Nyuszi, az okos Bagoly, Kanga és Zsebibaba barátja, és szívesen szervez velük kalandtúrákat. Minden gyermek álma édes lesz a Százholdas Pagony lakóinak motívumával díszített ágyneműhuzatban. Kínálatunkban Bing nyuszis termékeket is talál.
Oldal 1 z 1
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Tavaszi alkotás

Készítsen tavaszi és húsvéti dekorációkat gyermekeivel, hogy feldíszítse a házát és szórakoztassa a gyerekeket.

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.