Harry Potter

A fiatal varázsló, Harry Potter és barátai (Ron Weasley és Hermione Granger) kalandjait a gyermekek, és számos felnőtt is szívesen átélné. Ki ne szeretne legalább egy kis ideig a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolába járni? Harry egyenlőtlen küzdelme a sötét nagyúrral, Lord Voldemorttal (Tom Riddle), akinek célja a varázslóvilág meghódítása, a muglik legyőzése és az útjába állók elpusztítása, végül boldogan ér véget egy hosszú és izgalmas történet után, és a varázslatok világa megmenekül!
Folyamatosan figyeljük az ezzel a motívummal ellátott újdonságokat. Jelenleg gyermek ágyneműhuzatokat, fürdőlepedőket, valamint társasjátékokat kínálunk ezzel a motívummal.
Stránka 1 z 1
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek