Füzettartók, füzetboxok, betűtartók, számtartók dinoszauruszok

Már egyetlen gyűrött füzet, szaggatott papírlap vagy elveszett kártyák. Az egész iskolai felszerelés legyen csinosan a gyermekének az egy helyen. Az ajánlatban erős A4 vagy A5 füzettartók vannak. Egyszerű füzetboxok vagy kemény tartós füzetboxok gumipánttal zárható, füzetek és iratok tárolására, 4 cm vastag. A választékban vannak füzettartók polypropylen anyagból is, csak 150 gram. Nagy választék szép, tetszetős grafikus motívumok, vagy gyerek mese hősök és film motívumok is.
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
dinoszauruszok
Stránka 1 z 1
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Nikidom Roller – innovatív iskolatáskák két keréken

Ergonomikus, praktikus, strapabíró és jópofa.A gurulós iskolatáska tényleg leveszik gyermeke válláról a terhet.

CoocaZoo - Egészséges hát kompromisszumok nélkül

Kényelmes viselet, praktikus dizájn, tökéletes ergonómia és minőségi anyagok, mindez a Hama védjegye alatt

Oxybag táskák minden korosztálynak

Új termékcsaládok, új dizájn, új szabás, új motívumok. Ezt kínálja a 2019-es kollekció.