Gyorsfűző A4 lányos

A termék kódja:W103869651
Gyártó:Herlitz

Műanyag, nem felfüggeszthető gyorsfűző, átlátszó elülső lappal és színes hátlappal, belső gyorsfűző mechanizmussal, A4-es formátumban. Dokumentumok archiválására és rendszerezésére szolgál, a címke pedig könnyű jelölést tesz lehetővé. Ideális műanyag gyorsfűző az iskolába. A Herlitz márka német minősége.

6 vásárló értékelése alapján

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!