Füzetbox A4 Pretty Pets kutya

A termék kódja:W10530012
Gyártó:Herlitz

Kapcsolódó termékek

Könnyű műanyag füzetbox, amely ugyanúgy használható, mint a kemény kartonból készült füzetboxok. Klasszikus, A4 -es formátumban a Smiley World kollekcióból, gumiszalaggal.

Hossz: 330 mm

Magasság 250 mm

Szélesség: 40 mm

Súly: 150 gr.

Anyag: PP

6 vásárló értékelése alapján

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.