Iskolatáskák és hátizsákok első osztályosoknak a Hamától kutyák

Az elsősöknek szánt iskolatáskák egy olyan termékcsalád, amelyben a Hama gyártó a vásárlók igényének megfelelően elérhető áron kapható iskolatáska modelleket mutat be. Természetesen a minőség továbbra is fő szempontnak számít. A táskák súlya legfeljebb 1 kg, méreteiket tekintve kisebb növésű gyermekeknek alkalmasak, dizájnjuk megfelel a kisiskolások ízlésének. Két sikeres modellt kínálunk Önnek:
hagyományos Hama iskolatáskát elsősöknek, amely súlya 980 g, hátrésze puha párnázással ellátott, formája kompakt. A vállpántok kényelmesek, a táskák behúzható hevederekkel és mellkasi övvek kiegészítettek. Kiválóan illeszekednek a gyermekekhez.
Szuper könnyű hátizsák elsősöknek csupán 750 g súlyú, szerkezete könnyű, hátizsákra emlékeztető.

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
kutyák
Oldal 1 z 1
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!