Információk

Minőségi iskolatáskák és hátizsákok elsősöknek

Az iskolakezdés egyik lényeges kérdése, hogy vajon melyik iskolatáska a legmegfelelőbb gyermeke számára. Elsősöknek javasolt iskolatáskáink esetében különös gondot fordítunk a következőkre.

Gyermeke gerincének egészsége
Táskáink préselt vagy párnázott, anatómiailag megfelelően kialakított háttal rendelkeznek. Mindkét változat pontosan idomul gyermeke gerincének formájához, így elősegítik a helyes testtartást, és viselésük maximálisan komfortos.

A kevesebb több
A gyerekek csomagja igen nehéz, ezért igyekszünk a lehető legkevesebb terhet tenni rájuk. Az elsősöknek javasolt iskolatáskáink és hátizsákjaink igen könnyűek, egyes modellek tömege kevesebb, mint egy kilogramm. Webáruházunkban ezeket a termékeket könnyen megjelenítheti speciális szűrőnk segítségével.

Átláthatóság
Az elsősöknek javasolt iskolatáskáink egyrekeszesek. Ez állítható válaszfalakkal igény szerint további részekre osztható - például úgy, hogy a legnehezebb tanszerek a gyermek hátához legközelebb kerüljenek.
Hátizsákjaink két vagy három rekesszel rendelkeznek.

Üzletünkben a különböző méretű és kivitelű táskák között kedvére válogathat – biztosan talál gyermekének megfelelőt. Egyes hátizsákokat komplett szettben kínálunk tolltartóval, füzettartókkal és más szükséges kiegészítőkkel együtt, a többi táskához pedig külön ajánljuk ezeket hasonló dizájnnal.

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 18Következő

Oxybag táskák minden korosztálynak

Új termékcsaládok, új dizájn, új szabás, új motívumok. Ezt kínálja a 2019-es kollekció.

A Herlitz bemutatja várva várt 2019-es modelljeit

Trendi motívumok és precíz ergonómia a kisiskolások szolgálatában

Az új SPIRIT® kollekció elsősöknek tele szuper ötletekkel

Tekintse át a SPIRIT 2019-es tanévkezdésre kínált iskolatáskáit, amely biztosan leveszi a lábukról a kisiskolásokat.

(*) jelölt mezők kitöltése szükséges