Iskolatáskák és hátizsákok első osztályosoknak a Hamától

Az elsősöknek szánt iskolatáskák egy olyan termékcsalád, amelyben a Hama gyártó a vásárlók igényének megfelelően elérhető áron kapható iskolatáska modelleket mutat be. Természetesen a minőség továbbra is fő szempontnak számít. A táskák súlya legfeljebb 1 kg, méreteiket tekintve kisebb növésű gyermekeknek alkalmasak, dizájnjuk megfelel a kisiskolások ízlésének. Két sikeres modellt kínálunk Önnek:
hagyományos Hama iskolatáskát elsősöknek, amely súlya 980 g, hátrésze puha párnázással ellátott, formája kompakt. A vállpántok kényelmesek, a táskák behúzható hevederekkel és mellkasi övvek kiegészítettek. Kiválóan illeszekednek a gyermekekhez.
Szuper könnyű hátizsák elsősöknek csupán 750 g súlyú, szerkezete könnyű, hátizsákra emlékeztető.

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 2Következő
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek