Stil Fairy Tale 3db-os elsős iskolatáska szett

Magasság:38 cm
Teherbírás:7
Térfogat:17 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Stil

Elsős iskolatáska tündér motívummal. A készlet egy iskolatáskából, egy tolltartóból és egy tornazsákból áll, amely ugyanilyen motívumú.

Iskolatáska Stil (1–3. osztályosok számára) a népszerű tündér motívumban. A kiváló minőségű, ergonomikus formájú, könnyű elsős iskolatáska fényvisszaverő elemekkel és anatómiailag kialakított hátlappal van felszerelve, masszív szerkezettel. A Stil iskolatáskákat szakértők ellenőrizték.

PARAMÉTEREK:
Méretek: magasság 38 cm, szélesség 31 cm, mélység 23 cm
Súly: 1 kg
Teherbírás: 7 kg
Térfogat : 17 l

JELLEMZŐK:

3D HÁTSÓRENDSZER – A táska kezdőknek tökéletesen illeszkedik a hátoldalra. Az anatómiai hátlap alkalmazkodik a gyermek gerincéhez, az Air Flow rendszer és a légáteresztő párnázás pedig lehetővé teszi a levegő keringését és a kényelmes viseletet. A minőségi csattal ellátott mellkasi öv biztosítja, hogy az aktatáska jól üljön a gyermek hátán. Nagyon praktikus és egyszerű megoldás iskolások számára – a fedél felhelyezésekor automatikusan bekapcsol.

BIZTONSÁG – A biztonsági funkciók nagyon fontosak, ezért az aktatáska fényvisszaverő elemekkel van felszerelve a hátizsák minden oldalán, amelyek jobb láthatóságot és a gyermek biztonságát garantálják a sötétben

POP IT FÜGG – A kollekció idei újdonsága a színes Pop it medálok, amelyek nemcsak dekorációként, hanem stresszoldó eszközként és cserélhető tépőzárként is szolgálnak

BELSŐ ELHELYEZÉS - A fő belső kamrát szövet válaszfal osztja a jobb tárolás érdekében kiegészítők. A kamra elülső részében egy zseb található az apróságok tárolására. Az aktatáska elülső zsebe egy uzsonnás doboz számára készült, és részben hőszigetelt. Hidegen vagy melegen tartja az ételt.

A

Tornazsák praktikus kiegészítője az iskolatáskának papucsok vagy tornatermi tárgyak tárolására. A pofatáska vízlepergető szilárd anyaggal rendelkezik, hogy szárazon tartsa a dolgokat. Egy cipzáras zseb választja el a cipőt a ruha többi részétől. Az aljához csatlakoztatott húzózsinór kis hátizsává varázsolja a táskát. Méretek: 44 x 32 cm

Az egyszintes tolltartó nagy kapacitással rendelkezik az írószerek tárolására. Huszonhárom különböző méretű, erős gumiszalag tartja rendben a nagyobb zsírkrétát vagy írótollat, vonalzót, hegyezőt, radírt. Egyszintes tolltartó, üres, két füllel, sz 19 x ma 3 x mé 13,5 cm. Az iskolai tolltartó kialakítása tökéletesen illeszkedik a Stil iskolaatáskához vagy hátizsákhoz.

Gyártó: Stil