SQUISHMALLOWS

SQUISHMALLOWS olyan aranyos plüssök, amelyek egészen Amerikából utaztak hozzánk. Puhábbak, mint a mályvacukor, és egy szempillantás alatt beléjük szeret. Társa lesz a kanapén, használhatja párnaként, alvótársként vagy az utazótársként. Minden SQUISHMALLOWS egyedi névvel és eredeti történettel rendelkezik. Egy nagy és aranyos családról van szó, amelyből mindenki kiválaszthatja a számára megfelelő tagot, esetleg egy egész kollekciót is összegyűjthet!

Beamies olyan aranyos és mókás plüss állatkák, amelyek világítanak a sötétben, így tökéletesek az éjszakai babusgatáshoz. Minden egyes Beamie saját személyiséggel és egyedi névvel rendelkezik! Ismerje meg az összeset és válassza ki azt a plüssöt, amelyek a leginkább megfelel az Ön személyiségének! Megnyerték a 2021-es MadeForMums Toys Awards díjat a THE BEST SOFT TOY kategóriában.

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 1
Beamies Poppy 18 cm
Beamies Sofia 18 cm
Beamies Santiago 18 cm
Beamies Buzz 18 cm
Beamies Olivia 18 cm
Beamies Alice 18cm
Beamies Splash 18 cm
Beamies Alonso 18 cm
Beamies Kenny 18 cm
Beamies Rosie 18 cm
Elérhetőség: 2 nap
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek