Információk

Kulacsok, uzsonnadobozok

Tessék vigyázni a rejtett mérgekre!
Rendszeres ivás és étkezés a legfontosab része a gyerek iskola nap folyamatán. Tudja, hogy a némelyik kulacsokban egészség veszélyes nyomelemek lehetnek? És hogy a PET palack  vízlágyító szereket és UV stabilizátorokat tartalmaz? Gondolunk a gyerek egészségére, azért nálunk csak  egészséges kulacsok találhahatók. Egészséges kulacsok vagy új márkájú kulacsok mint FREEWATER, Fresh bottle vagy Hama kulacsok. Lehet vásárolni 0,5 l, 0,7 l és 1 l űrtartalomba. A kulacsok Csehországba vannak gyártva polypropylén anyagból. A gyártás a szigorú higiénikus szabványokat teljesít, azért ideális választás a gyerekeknek.
Szintén az ajánlatban vannak a praktikus több méretű uzsonnadobozok is, kényelmesen valamelyik is belül elosztva van több részre is.

Aki szereti a műanyag bögréket, annak ajánlatban vannak a bögrék kedvenc gyerek motívumokkal.
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 6Következő

A Herlitz bemutatja várva várt 2019-es modelljeit

Trendi motívumok és precíz ergonómia a kisiskolások szolgálatában

Az új SPIRIT® kollekció elsősöknek tele szuper ötletekkel

Tekintse át a SPIRIT 2019-es tanévkezdésre kínált iskolatáskáit, amely biztosan leveszi a lábukról a kisiskolásokat.

A Topgal hátizsákok 2019-es kollekciója

Miért a Topgal? Vidám színek, vagány minták, praktikum és minőség.

(*) jelölt mezők kitöltése szükséges