Kulacsok, uzsonnadobozok

Tessék vigyázni a rejtett mérgekre!
Rendszeres ivás és étkezés a legfontosab része a gyerek iskola nap folyamatán. Tudja, hogy a némelyik kulacsokban egészség veszélyes nyomelemek lehetnek? És hogy a PET palack  vízlágyító szereket és UV stabilizátorokat tartalmaz? Gondolunk a gyerek egészségére, azért nálunk csak  egészséges kulacsok találhahatók. Egészséges kulacsok vagy új márkájú kulacsok mint FREEWATER, Fresh bottle vagy Hama kulacsok. Lehet vásárolni 0,5 l, 0,7 l és 1 l űrtartalomba. A kulacsok Csehországba vannak gyártva polypropylén anyagból. A gyártás a szigorú higiénikus szabványokat teljesít, azért ideális választás a gyerekeknek.
Szintén az ajánlatban vannak a praktikus több méretű uzsonnadobozok is, kényelmesen valamelyik is belül elosztva van több részre is.

Aki szereti a műanyag bögréket, annak ajánlatban vannak a bögrék kedvenc gyerek motívumokkal.
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 6Következő

CoocaZoo - Egészséges hát kompromisszumok nélkül

Kényelmes viselet, praktikus dizájn, tökéletes ergonómia és minőségi anyagok, mindez a Hama védjegye alatt

Oxybag táskák minden korosztálynak

Új termékcsaládok, új dizájn, új szabás, új motívumok. Ezt kínálja a 2019-es kollekció.

A Herlitz bemutatja várva várt 2019-es modelljeit

Trendi motívumok és precíz ergonómia a kisiskolások szolgálatában