ALBI Warmies Melegíthető plüss szív, levendula töltettel

Gyártó:Albi

Kapcsolódó termékek

Homokfestés sablon - Szív II.
Raktáron 3 napon belül

Ajándékozza meg kedves plüss szívét, amely nemcsak a lelkét, hanem a testét is megmelengeti. Csak tedd be a mikrohullámú sütőbe 2 percre (600-1000 W teljesítményen), és a szív akár 2 órán keresztül is melegedhet! Ha le akar hűlni, tegye be a plüssszívet a hűtőbe. A 100%-ban természetes lenmag és levendula tölteléknek köszönhetően kellemes illatú és nyugtató hatású. Gyártó: Albi
A meleg szív 3 éves kortól alkalmas gyermekek számára.

Figyelmeztetés: Ne mossa vagy áztassa!

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.