ALBI Melegíthető plüss állatka, Warmies, Kutya, levendula töltettel

Gyártó:Albi

Kapcsolódó termékek

Az Albi Warmies melegíthető plüss állatka okos barát, aki minden kiságyat fel tud melegíteni. Bújj hozzá, és egy aranyos meleg kis kutya finoman megsimogat. Ezen kívül elragadhatja Önt a közvetlenül Franciaországból származó levendula gyönyörű illata, amely nyugtató hatású. A hasában melegítő állat található, 100%-ban természetes köles- és lenmag töltelékkel együtt.

Melegítheti őket a mikrohullámú sütőben hideg téli estéken, vagy lehűtheti a hűtőszekrényben a forró nyári éjszakákra. A masszív plüss varratok biztosítják, hogy a töltelék ott maradjon, ahol kell.
Aranyos Albi plüssállatok melegítenek és simogatnak.

A Warmies plüssállatokat csak 1,5 percig kell melegíteni a mikrohullámú sütőben (600-1000 W teljesítményen), és az állatok akár 2 órát is felmelegíthetnek! Ha le akarunk hűlni, tegyük a plüssállatot a hűtőbe.

Meleg kis kutya
Mérete: kb 35 cm × 25 cm
Súly: kb 750 gramm.
Gyártó: Albi
A meleg állatok 3 éves kortól alkalmasak gyermekek számára.

ÉRTESÍTÉS! Az állatokat nem lehet mosni, áztatni, karbantartás céljából javasoljuk, hogy a meleg plüssállatot szappanos vízben nedves ruhával töröljék át.

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!