ALBI Melegíthető plüss állatka, Warmies, mini kismalac, levendula töltettel

Gyártó:Albi

Kapcsolódó termékek

Az Albi Warmies melegíthető plüss állatka okos barát, aki minden kiságyat fel tud melegíteni. Bújj hozzá, és egy aranyos meleg malac finoman megsimogat. Ezen kívül elragadhatja Önt a közvetlenül Franciaországból származó levendula gyönyörű illata, amely nyugtató hatású. A hasában melegítő állat található, 100%-ban természetes köles- és lenmag töltelékkel együtt.

Melegítheti őket a mikrohullámú sütőben hideg téli estéken, vagy lehűtheti a hűtőszekrényben a forró nyári éjszakákra. A masszív plüss varratok biztosítják, hogy a töltelék ott maradjon, ahol kell.
Aranyos Albi plüssállatok melegítenek és simogatnak.

A Warmies plüssállatokat csak 1,5 percig kell melegíteni a mikrohullámú sütőben (600-1000 W teljesítményen), és az állatok akár 2 órát is felmelegíthetnek! Ha le akarunk hűlni, tegyük a plüssállatot a hűtőbe.

Meleg aligátor
Mérete: kb 23 cm
Súly: kb 500 gramm.
Gyártó: Albi
A meleg állatok 3 éves kortól alkalmasak gyermekek számára.

ÉRTESÍTÉS! Az állatokat nem lehet mosni, áztatni, karbantartás céljából javasoljuk, hogy a meleg plüssállatot szappanos vízben nedves ruhával töröljék át.

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!