Topgal PENN 20010 G tolltartó

A termék kódja:A1013128
Gyártó:Topgal
Egyemeletes lányos tolltartó egy fedéllel, színes levelekkel. 18 klasszikus gumis fület tartalmaz a ceruzák és filctollak elhelyezésére, további 4 szélesebb fület a vonalzó, körző vagy az olló számára és két nagyobb fület a radír és a faragó tárolására. Az átlátszó fólia mögött egy órarend található.

A tolltartó párnázott, így biztosan megvédi a gyermekei összes írószerét. A bezárás egy nagy fogantyúval ellátott cipzárral történik, amely lehetővé teszi a gyermekek számára a tolltartó könnyű kezelését.

A belső bélésre rajzolni lehet. Klasszikus ceruzák használatát javasoljuk, mivel a filctollak elkenődhetnek. A tolltartót ne mossa mosógépben, mert papírral van megerősítve.

Méretek: 13 x 5 x 21 cm
Anyag: 100% poliészter
Tömeg: 0,14 kg
Gyártó: Topgal

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!