Olló jobbkezes lekerekített heggyel

A termék kódja:W10801710
Gyártó:Herlitz

Kapcsolódó termékek

Gyerek olló lekerekített heggyel, jobbkezesek számára. Ergonómikus kialakítású, vidám színekben és szép mintával. Hossz: 13 cm. Iskolások számára ideális lesz.

A színváltozatot a készlet szerint szállítjuk, a rendelés tartalmát figyelembe vesszük (lányos/ fiús). Ha egy konkrét színt szeretne, kérjük, írja meg kérését a rendelés végén található megjegyzés rovatba.
& nbsp;

144 vásárló értékelése alapján
130×
23. 2. 2021

Szuperül használható gyerekolló!

Hasonló termékek

Maped Start olló
379 Ft
Raktáron
Olló jobbkezes közepes
586 Ft
Raktáron

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.