Szám oktatási oktatási játék

Gyártó:Pexi
Anyag:Karton
A "SZÁMJÁTÉK" oktató játék nagyszerű szórakozás, 4 éven át 1-4 játékos számára, de nagyon jó eszköz az óvodás gyermekek tanításához is. 10 darab készletet tartalmaz, amelyek négy egymást kiegészítő képből állnak, és különböző módon fejezik ki (szemléltetik) az egymást követő számokat 1-től 10-ig. A játék során a gyerekek megtanulják a számokat és azok írásmódjait, fejlesztik az észlelést, a logikus gondolkodást, a memóriát, a kézikönyvet. készségek., koncentráció és reflexek képzése. A gyerekek játszhatnak egyénileg vagy csoportosan. Az is jó, ha egy felnőtt részt vesz a játékban, bemutatva a gyerekeknek a játék különböző verzióit, és segítve őket a nehezebb feladatok megoldásában, vagy a képességeiknek megfelelő nehézségi szint kiválasztásában.