Segítségre van szüksége?

Kérdése van? Írja meg nekünk!

Vagy hívjon bennünket a +420 777 555 226 telefonszámon.

Logikai és oktatójátékok gyerekeknek

Az oktatójátékok nem csupán a lelkes matematikusoknak és fizikusoknak szólnak. Számos oktatási lehetőséget biztosítanak történelem, sport, földrajz és csillagászat terén. A gyerekeknek szélesíteni kell a tudás spektrumát, hogy kialakíthassák saját véleményüket a körülöttük lévő életről. Az Alexander vagy a Trefl márkák termékei ideálisak óvodások és kisiskolások számára.

A logikai játékokat a legkisebb óvodásoknak is csak ajánlani tudjuk. Megdolgoztatják agyukat és és szilárd alapot hoznak létre a további tanuláshoz. A logikai gondolkodás nem csak az iskolában, hanem a mindennapi életben, az interperszonális kapcsolatok kialakítása során is segítségükre lesz. A logikai játékokon felül kínálatunkban fejtörőket is talál.
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 1
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Legfrissebb híreink

06.09.

Bagmaster 2021 – új diák hátizsákok felső tagozatosoknak és középiskolásoknak

A 3 éves garanciát kínáló hagyományos cseh márka praktikus modelleket, minőséget és megfizethető árat kínál diákoknak.

01.09.

2021-es kollekció: Hama iskolatáska elsősöknek és Coocazoo iskolatáska

A Hama, Step by Step és Coocazoo márkák évek óta egyet jelentenek a minőséggel az iskolatáskák és aktatáskák területén.

23.08.

LEGO iskolatáskák 2021-es új kollekciója elsősöknek

A gyerekek imádják a LEGO-t! Kínálatunkban iskolába és szabadidős tevékenységekre alkalmas iskolatáskákat és hátizsákokat talál.

MenuX

InformaceX