Logikai és oktatójátékok gyerekeknek

Az oktatójátékok nem csupán a lelkes matematikusoknak és fizikusoknak szólnak. Számos oktatási lehetőséget biztosítanak történelem, sport, földrajz és csillagászat terén. A gyerekeknek szélesíteni kell a tudás spektrumát, hogy kialakíthassák saját véleményüket a körülöttük lévő életről. Az Alexander vagy a Trefl márkák termékei ideálisak óvodások és kisiskolások számára.

A logikai játékokat a legkisebb óvodásoknak is csak ajánlani tudjuk. Megdolgoztatják agyukat és és szilárd alapot hoznak létre a további tanuláshoz. A logikai gondolkodás nem csak az iskolában, hanem a mindennapi életben, az interperszonális kapcsolatok kialakítása során is segítségükre lesz. A logikai játékokon felül kínálatunkban fejtörőket is talál.
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 1
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek