Logikai és oktatójátékok gyerekeknek

Az oktatójátékok nem csupán a lelkes matematikusoknak és fizikusoknak szólnak. Számos oktatási lehetőséget biztosítanak történelem, sport, földrajz és csillagászat terén. A gyerekeknek szélesíteni kell a tudás spektrumát, hogy kialakíthassák saját véleményüket a körülöttük lévő életről. Az Alexander vagy a Trefl márkák termékei ideálisak óvodások és kisiskolások számára.

A logikai játékokat a legkisebb óvodásoknak is csak ajánlani tudjuk. Megdolgoztatják agyukat és és szilárd alapot hoznak létre a további tanuláshoz. A logikai gondolkodás nem csak az iskolában, hanem a mindennapi életben, az interperszonális kapcsolatok kialakítása során is segítségükre lesz. A logikai játékokon felül kínálatunkban fejtörőket is talál.
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Oldal 1 z 1
Hubelino SudokuAKCIÓ
10 972 Ft10 931 Ft
Elérhetőség: 2 nap
Kastély lépcsők
15 155 Ft
Elérhetőség: 2 nap
Mozaik Maxi/2 110 db
12 629 Ft
Elérhetőség: 2 nap
Mágnes Ábécé fa 75 db
6 707 Ft
Elérhetőség: 2 nap
HUBELINO Rainbow dominókAKCIÓ
11 172 Ft
Elérhetőség: 2 nap
HUBELINO Számokat tanulunkAKCIÓ
13 759 Ft
Elérhetőség: 2 nap
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Legfrissebb híreink

09.11.

Gyerek ágynemű - amit jó tudni

Tudtad, hogy a mikroplüss pamutból is készülhet? Új anyagok és azok áttekintése.

23.08.

Füzettartók vagy füzetboxok?

Rengeteg módja van annak, hogy megvédje a füzeteket és a tankönyveket a gyűrött sarkoktól. Melyik lehetőség a megfelelő az Ön iskolásai számára?

15.08.

Oxybag új kollekció 2023

Továbbfejlesztett modellek és az új Oxy bag iskolatáska 2023! Választás? Fontolóra veszi? A márkáról szóló részletes információk biztosan felgyorsítják a döntéshozatali folyamatot.

MenuX

InformaceX