Stabilo Cappi 12db-os színes filctoll szett

Kapcsolódó termékek

Rajzblokk A4
Raktáron
Egy különleges és nagyon praktikus szettel lepheted meg gyrmekedet, aki biztosan örülni fog majd neki, hiszen bárhová kényelmesen hordozhatja majd magával. A szettben 12 db. színes filctoll található, melyekkel rengeteg színezhet majd. A filcek végein egy-egy akasztó található, amit fel leht fűzni a szetthez tartozó műanyag madzagra, ezen pedig az összes szín áltátható és kényelmesen viheti magával, akárcsak egy kulcscsomót. A filcek élénk színnel fognak, így csodaszép lesz majd a végeredmény.Jelemzők:
  • -élénk színekkel
  • -kiváló minőség