SQUISHMALLOWS TKutya - Ballis

Gyártó:Jazwares
Anyag:Plüss

Kapcsolódó termékek

Ismerje meg a squishmallows-t. 20 cm magas, bolyhos, plüss állatok, olyan puha, mint a mályvacukor. Aki meglátja, egy pillanat alatt beleszeret beléjük!

Minden SQUISHMALLOWS-nak megvan a maga egyedi neve és eredeti története. Válassza ki a sajátját, vagy gyűjtse össze az összeset. Gyermekeknek 3 éves kortól alkalmas.

Anyaga: szálkeverék

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.