LEGO Ninjago Red Maxi Light iskolatáska, hátizsák

Fényvisszaverő elemek: igen
Gyártó:Lego

Kapcsolódó termékek

A Maxi Light School egy stílusosninjago iskolatáska ergonomikus, kényelmes légáramlással, minden alapvető funkcióval és extra hellyel kisebb iskolás korú gyermekek számára, párnázott hátsó rekesszel A4-es mappák, könyvek vagy notebook tárolására.
Ez egy iskolatáska, amely jól ápolja gyermeke hátát, és pontos illeszkedést tesz lehetővé a vállpántok, a mellkaspánt és a felső emelőpánt egyedi beállítási lehetőségeinek köszönhetően – mindezt a testhez való legjobb illeszkedés és a súlyeloszlás érdekében. Az erős, megerősített alsó panelnek köszönhetően a táska nyitott fedéllel is stabilan állhat, így könnyű hozzáférést és gyors áttekintést biztosít a tartalmáról.

Termékleírás:
- tágas fő rekesz könnyen hozzáférhető cipzárral
- stabil alsó panel lapos öntött csapokkal
- párnázott belső rekesz laptop vagy tablet számára
- rugalmas pánt, hogy a könyvek és notebookok a lehető legközelebb maradjanak a testhez
- belső zseb az apróságoknak a táska hátulján
- légáteresztő párnázott hátlap légáramlással
- légáteresztő, párnázott vállpántok állítható pántokkal, amelyek testhez illeszthetők
- állítható és csúszó mellkaspántok a táska súlyának elosztásához
- felső emelőpántok a táska felső részének testhez igazítására
- külső kulacs zseb
- párnázott felső fogantyú