LEGO Ninjago Red Easy - iskolatáska, 3db. SZETT

Térfogat:18 l
Fényvisszaverő elemek: igen
Gyártó:Lego
Nagyszerű és tágas Ninjago iskolatáska sok praktikus funkcióval. Ebben a könnyű iskolatáskában bőven elfér az összes könyv vagy füzet, egy uzsonnás doboz és egy kulacs. Oldalt 2 hálós zseb található, elöl egy kis zseb, amelybe könnyedén belefér a LEGO tok. A nagy hordási kényelem érdekében az aktatáskának van egy belső rekesze a nehezebb tárgyak számára, amely a háton tartja azokat, és így biztosítja a súly egyenletes eloszlását, valamint párnázott állítható vállpántokkal és állítható mellkaspánttal. A fő zsebben nem csak órarendet találsz, hanem egy kulcscsatot is, amelyre például LEGO pénztárcát vagy LEGO zsebet rögzíthetsz. Az EASY iskolai aktatáska masszív tetővel rendelkezik, műanyag zárral, amely egy kézzel is könnyen nyitható. Az aktatáska stabilitásának megőrzése érdekében nyitott fedél mellett a megerősített alsó alján műanyag lábak találhatók, amelyek egyúttal védik a táskát a szennyeződéstől és a nedvességtől. Az aktatáska vizet és szennyeződést taszító anyagból készült, a táska minden oldalán fényvisszaverő elemek találhatók.

A SZETT tartalma: 1x EASY iskolai aktatáska, 1x tolltartó töltelékkel, 1x cipőtáska.

A táska leírása:
- modern design LEGO motívummal
- könnyű konstrukció, súlya mindössze 790 g
- ergonomikusan kialakított háttámla
- műanyag zárral ellátott fedél, tágas fő zseb
- állítható, párnázott vállpántok fényvisszaverő csíkokkal a nagyobb biztonság érdekében
- elülső zseb egy tolltartónak
- állítható mellkaspánt
- megerősített alsó lábakkal a jobb stabilitás és a szennyeződés és nedvesség elleni védelem érdekében
- egy rekesz a nehezebb tárgyak számára, amely szorosan tartja a hátt, és biztosítja a súly egyenletes eloszlását
- kulcscsipesz, órarend és névtábla az aktatáskán belül
- 2 oldalsó hálós zseb, például egy 0,5 literes ivópalackhoz

A táska méretei: 29 x 39 x 22 cm (Sz x Ma x Mé)
Súly: 790 g
Űrtartalom: 18 l
Anyaga: poli 300D rPET w/WR (100% poliészter)

A táska leírása:
- nagyon könnyű
- húzózsinóros záródás
- biztonsági biztosíték
- tartós anyag

A táska méretei: 32 x 41 cm (Sz x Ma)
Súly: 100 g
Űrtartalom: 11 l
Anyaga: poli 210D rPET (100% poliészter)

Eset leírása:
- egyszintes tok csuklós panellel
- átlátszó zseb órarenddel
- név és telefonszám címke
- 22 hurok iskolaszerekhez
Tartalma: 2 ceruza, 10 zsírkréta, 4 széles zsírkréta, radír, hegyező, 2 vonalzó.

Tok méretei: 14 x 20 x 4 cm (Sz x Ma x Mé)
Súly: 320 g
Űrtartalom: 0,5 l
Anyaga: poli 300D rPET w/WR (100% poliészter)