LEGO Ninjago Green Optimo Plus iskolatáska, hátizsák

Fényvisszaverő elemek: igen
Gyártó:Lego

Kapcsolódó termékek

Az Optimo Plus iskolatáska szett fiúknak modern stílust és ergonomikusan kényelmes légáramlást kölcsönöz. Az összes kiegészítő iskolai funkció tökéletes táskává teszi az iskolakezdők számára. Jól ápolja a gyermek hátát, és pontos illeszkedést tesz lehetővé a vállpántok, a deréköv, a mellkaspánt és a felső emelők egyéni beállítási lehetőségeinek köszönhetően – mindezt a testhez való legjobb illeszkedés és a súlyeloszlás érdekében. Az erős, megerősített alsó panelnek köszönhetően a táska nyitott fedél mellett is stabilan állhat, így könnyű hozzáférést és gyors áttekintést biztosít a tartalmáról.

Válassza az Optimo Plus iskolatáskát, ha olyan táskát keres, amely a nagy terhelésű napokon is megtámasztja gyermeke hátát. Erős táska, amely megkönnyíti gyermeke számára, hogy a lehető legközelebb a hátához rendezze a könyveket, frissen tartsa az ételeket egy tágas hőszigetelt zsebben, kulcsokat vagy egy LEGO pénztárcát a táskában, vagy hordozza a készletben található tornazsákot. akár külön-külön, akár a táska tetejére csíptetve a tökéletes súlyelosztás érdekében.

MÉRETEK BEÁLLÍTÁSA
Iskolatáska: 20 l 919 g + tornatáska: 9 l 105 g = Összes készlet 29 l 1024 g.
Iskolatáska: 24 x 39,5 x 17 cm + tornatáska: 23 x 25 x 15 cm.

Termékleírás:
- kivehető tornatáska
- tágas fő rekesz könnyen hozzáférhető cipzárral
- stabil alsó panel lapos préselt csapokkal
- rekesz és gumiszalag, hogy a könyv és a jegyzettömbök a lehető legközelebb maradjanak a testhez
- állítható deréköv
- elülső cipzáras zseb
- párnázott Airmesh hátlap légáramlással
- szigetelt elülső zseb egy uzsonnás doboznak
- fényvisszaverő elemek mind a négy oldalon
- állítható és csúszó mellkaspántok a táska súlyának elosztásához
- párnázott felső fogantyú