Keetoo egy bádogdobozban

Gyártó:Bonaparte
Anyag:Papír
Melyik szimbólum hiányzik a kártyáról? Határozd meg helyesen mindkét hiányzó szimbólumot, gyűjts pontokat, légy a leggyorsabb! Kiabálással & quot; KEETOO & quot; megfélemlítsd ellenfeleidet, nekik van az utolsó néhány másodperc... A KEETOO egy újabb dinamikus játék az egész család számára. A bádogdobozban 35 db műanyag vízálló kártya, 5 db szett / 50 db / műanyag token különböző színű szimbólumokkal, 42 db műanyag token található számokkal a pontozáshoz.
A játék 2-5 játékos számára készült, kb.8-10 percig tart, 5-99 éves korig ajánlott. 12x12x7cm 5+