Iskolatáska anatómiai Ergo Kiddy Minions

Szélesség:27 cm
Magasság:43 cm
Teherbírás:8
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Oxybag

Iskolai táska a népszerű Mimoň motívummal, amely kisebb méretű első osztályosok számára alkalmas. A felső szárny cipzárral bezáródik, kinyitása után van egy mozgatható válaszfallal ellátott nagy kamra, amelyet a nehezebb tárgyak hátsó részéhez való közelebbi tárolására használnak.

Az aktatáska elülső részében található egy cipzárral ellátott tágas zseb, amelyet például egy snack doboz tárolására terveztek.
Két oldalán van két zseb - az egyikben cipzárral, a másikban cipzárral - mindkettő tartalmazhat egy új üveg Mimoni-t.

A táskát egy szilárd műanyag fenék védi a nedvességtől és a szennyeződéstől, ami szintén elősegíti az általános stabilitást.

A táska egy gazdagon párnázott, anatómiai alakú hátul van. Az állítható hosszúságú ergonómikus hevederek segítségével a táska szorosan illeszkedik a hátába. A hát és a hevederek lélegző, kényelmes borítással vannak ellátva
háló.

A táska teljes kerülete körül számos fényvisszaverő elem növeli a gyermekek biztonságát. Gumírozott fogantyúval hordozzák vagy lógják a táskát.

A hátizsák hiteles és megfelel a ČSN 79 6506 rendeletnek.

Méretek: 35 x 27 x 17 cm
Teherbírás: 8 kg