Iskolatáska Acron Balerina

Szélesség:32 cm
Magasság:40 cm
Térfogat:25 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Acron
Iskolai anatómiai táska balerina motívummal, első osztályosok számára.
A táska ergonómiai alakú, szellőzőrendszerrel megerősítve, ergonómiai alakú és megerősített vállpántokkal rendelkezik. A táskának van egy nagy, jól elrendezett kamrája a táblák belső szervezőjével.
A táskát kényelmesen hordhatja a kezében a textilfogantyúnak köszönhetően, két oldalzseb szűkebb üveg vagy más apró tárgy számára szolgál. Külön termoszacskó van az snack számára. A táska alja erős és tartós anyagból készül, 4 lábakkal.

Áttekintés:
stabil és tágas főzseb belső cipzáras zsebbel
ergonómikus alakú hát puha, lélegző párnával.
párnázott, állítható vállpántok
fényvisszaverő elemek az aktatáska mindkét oldalán
oldalsó cipzáras zsebek
elülső nagy, külön termozseb az snack számára.
megbízható és könnyen használható műanyag zár LED-es lámpával
stabil táska alsó lábakkal a jobb stabilitás érdekében.
praktikus hordozó hurok a kezedben.
a táska fedélében átlátszó fólia az elrendezéshez.
A készlet tartalmaz egy pénztárcát, edzőzsákot, kerek tokot és egy ceruzával felszerelt, amely ceruzákat, markereket, ceruzát, vonalzót, radírot és hegyezőt tartalmaz.
Méretek: 40 x 32 x 18 cm
Súly: 1 kg