Iskolai szett BAAGL Shelly Tukan 5 részes

Térfogat:23 l
Fényvisszaverő elemek: igen
Gyártó:Baagl Presco Group

Az 5 részes iskolai szett egy aktatáskából, egy tolltartóból és táskából, egy uzsonnás dobozból és egy füzetlapból áll.egy aktatáskából, egy tolltartóból és táskából, egy uzsonnás dobozból és egy füzetmappából áll.

A Baagl Shelly kétrekeszes, színes kagylós aktatáska 1. osztályos általános iskolás lányoknak alkalmas, felső tagozatos elsősöknek ajánlott. Az aktatáska teste erős megerősítéssel készült, és úgy működik, mint egy páncél - minden, ami benne van, biztonságosan védve van.

Részletes leírás leírás:

- ergonomikus iskolai aktatáska megerősített testtel
- kétkamrás rendszer az optimális teherelosztás érdekében, az első kamra praktikus szervezőt tartalmaz zsebbel az apróságok vagy a telefon számára, valamint karabinerrel a kulcsok számára
- ergonomikusan formázott hátlap, az AIR ERGO ADJUSTABLE SYSTEM hátrendszer tökéletesen alkalmazkodik az iskolás gyermek testalkatához, úgy tervezték, hogy támogassa a gyermek egészséges fejlődését, és elegendő légáramlást biztosítson a gerinc mentén.
- Teljesen állítható széles vállpántok állítható mellkasi övvel
- A vállpántokhoz kiegészítő pántok a táska jobb hátra illesztéséhez
- Szilárd hálós oldalzseb az ivópalack számára
- Az aktatáska belsejében egy átlátszó zseb ütemezővel és egy belső szervezővel az egyenletes súlyelosztás érdekében
- A szilárd alj stabilan tartja az aktatáska formáját, Ezért az aktatáska megáll a lábán
- az aktatáska teste erős vízálló anyagból készült
- egy sor fényvisszaverő elem gondoskodik a gyermek biztonságáról
- az aktatáska trendi pop it címkével
- akkreditált vizsgáló laboratóriumban tesztelt és tanúsított
- Cseh dizájn

Méretek: 36 x 30 x 21 cm
Anyaga: 100% poliészter
Tömeg: 1000 g
Térfogat: 23 l
Teherbírás: 6 kg

Kétszintes iskolai tolltartó :
A tolltartóban található kiváló minőségű gumiszalagok még az erős háromszög alakú zsírkrétákat is elférnek. A tolltartó kis zsebet tartalmaz érmék vagy egyéb apró tárgyak tárolására, és nincs töltve.

Méretek: 19 x 13 x 5 cm

Tornazsák:
Elülső cipzáras zsebbel rendelkezik. Erős és mosható anyagból készült. Visszahúzás erős fűzővel, amely lehetővé teszi a háton való hordást is.

Méret: 46 x 36 cm

Műanyag uzsonnás doboz:
Egyetlen zárral rendelkezik, és elválasztó válaszfallal rendelkezik. Nem javasoljuk a mosogatógépben való mosást, BPA MENTES. Méretek: 17,8 x 12,2 x 6 cm

Füzettartó A4-es:
A füzettartó lamináltak és gumival vannak ellátva a záráshoz. Mérete: 32 x 22,5 x 3,5 cm

Gyártó: Presco Group