Információk

Vonalzó 15 cmVonalzó 15 cm
Fejhallgató fiúsFejhallgató fiús
Ajándék ingyen
Diákoknál kedvelt három rekeszes iskolai hátizsák párnázott laptop zsebbel. Középiskolások és idősebb diákok számára is kiváló.

A hátizsáknak három kamara van. A fő rekesz nagyon tágas, alkalmas iskolai irattartók és tankönyvek elhelyezésére. A fő kamra része a bélelt zseb laptop 15,4" tárolására. A hátizsák hátsó részén egy cipzáros, bélelt zsebet találunk ami az MP3-as készülék tárolására is alkalmas. Itt van a fülhallgató kivezetésének helye is. Ebben a speciálisan kiképzett rejtett rekeszben van további 2 hálós, cipzáros zseb is. A belsejében található még egy pánt a fejhallgató, vagy kulcsok rögzítésére. Ez a kamra alkalmas A4-es formátumú füzetek, elhelyezésére.
A középső kamra alkalmas A4-es formátumú füzetek, dokumentáció, stb. nem férnek el benne viszont az iskolai füzetboxok. A fekete hálós, cipzáros zseb igen tágas és mély. Szintén felhasználható A4- és formátumú füzetek és irattartók és a füzetbox tárolására is. Az elülső kamrában egy áttekinthető szervező, iratrendező található, három különböző zsebbel, tollak vagy ceruzák elhelyezésére. A két oldalsó gumis zseb alkalmas italtartó tárolására. A vállhevederek anatómiailag formázottak, párnázottak, egyénileg beállíthatók. A hátizsák flexibilis mellhevederrel rögzíthető. Gyártásához felhasznált anyagok megfelelnek az EU biztonsági normáinak. Az akasztófűl segítségével felakasztható akár fém fogasra is. A fogantyúja párnázott, kényelmesen simul a kézbe.

Méretek: 46 x 35 x 24 cm
Térfogat: 23 l
Súly: 0,8 kg
Terhelési kapacitás: 10 kg
Garancia: 3 év

Gyártó: Bagmaster

(*) jelölt mezők kitöltése szükséges

A Topgal hátizsákok 2019-es kollekciója

Miért a Topgal? Vidám színek, vagány minták, praktikum és minőség.

A Walker hátizsákok 2019-es modelljei

A több mint öt évtizedes tapasztalattal rendelkező Schneiders bemutatja idei kollekcióját.

SPIRIT® - kolekció 2018 - iskolai táskák Elsősöknek

A SPIRIT iskolai táskák és hátizsákok új modelljei vannak készleten! Jöjjön és találkozzon vele.

(*) jelölt mezők kitöltése szükséges