Iskola hátizsák anatómiai PLUS Cars 3db. készlet

A termék kódja:B00124417
Anatómiai két rekeszes iskolai hátizsák az alsó osztályosoknak (magasabb növésű elsősöknek is megfelelő). A táska a kednenc Cars autó motívummal a minden iskola táskák követelményeknek megfelel. Három darabos szett iskolatáskából, kihajtható tolltartóból és tornazsákból öszeáll.
Ergonomiai formázott hátfala van, állítható párnázott vállpántokkal, aluminium tervezéssel. Állítható magasságú mellkaspántja is van. Erős, stabil tartólábak a táska alján vannak, melyek megakadályozzák a táska aljánok sérülését  és a táska felborulását. Két oldalos zsebek az 0,5 l kulacs elhelyezésére vannak tervezve (egészséges kulacs is befér), elülső kisebb zseb az uzsonna doboz elhelyezésére van tervezve.
Jellemzők:
tépőzárás
ergonomiai formázott hátfal a megkönnyíttet aluminium tervezéssel
állítható párnázott vállpántokkal
mellkaspánt
a másik rekeszben hálós cipzáros zseb a kulcs csat elhelyezésére
erős stabil táska alja
két oldalos zsebek a kulacs elhelyezésére,
elülső cipzáros zseb az uzsonna doboz elhelyezésére
erős műanyag fül a táska tetején
fénnyvisszaverő sávok minden oldalán
minőséges cipzárak

Súly: 1040 gramm
Méret: 41 x 33 x 19 cm
Űrtartalom : 24 l
Kapacitás: 8 kg

Tolltartó:
Minőséges tolltartó egy kihajtható füllel, kiváló minőségű Städtler és Centropen márkázással feltöltött.
Tartalmaz: 6 háromszögű vastag ceruzát, 8 filctollat, 1 tollat, 2 háromszögletes ceruzát, vonalzót, élesítőt és radírgumit.
Méret: 19,5 x 13 x 3,5 cm

Zsák:
Zsák a váltócipőre vagy tornaruhára, fűzővel behúzható.
Méret: 40 x 27 cm

Gyártó: Karton P+P