Herding gyermek pamut ágynemű kiságyba Paw Patrol, szürke

Gyártó:Herding
Anyag:100% pamut

Kapcsolódó termékek

Egy ágynemű, amelybe Ön is első pillantásra beleszeret. A kedvenc szereplők vidám motívuma a Mancs őrjárat rajzfilmsorozatból garantáltan nem hiányozhat gyermekei szobájából. Ráadásul mosolyt csal a gyermekek arcára, egyúttal pedig szobájuk nagyszerű kiegészítőjévé válik. A kellemes pamut kényelmes és nyugodt alvást biztosít. Povlečení má certifikát Öko-Tex Standard. 100.

A szett tartalma:

• 1 db párnahuzat, 40 x 60 cm