Hátizsákok felső tagozatosoknak Hama

A felső tagozatosok számára javasolt hátizsákjaink rendszerint két- vagy háromrekeszesek, ezekben kényelmesen elfér a gyermek összes tanszere, ám ha szükséges, akkor a táska jó szolgálatot tesz a szakkörök vagy más szabadidős tevékenységek, esetleg kirándulások során is.
A modern iskolai hátizsákok merev, anatómiailag formált hátrésszel rendelkeznek, így kímélik gyermeke gerincét, és elősegítik a helyes testtartást. A táskák vállpántjai állítható hosszúságúak, aljuk vízálló, nagy teherbírásúak.

A legjobb hátizsák kiválasztása nem kis feladat. A könnyebb keresés érdekében javasoljuk, hogy használja szűrőinket, így egyszerűen válogathat kínálatunkban például gyártó, méret vagy akár minta alapján.
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Hama
Oldal 1 z 3Következő
Hama
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!