FIMO NEON - 12 szín

Anyag/modell 15g világít a sötét dobozban
1 350 Ft
Elérhetőség: 2 nap
Modellező/Gyurma 5 db vegyes színben(1)
2 333 Ft
Modellező gyurma Nara 110g 8 db
645 Ft

FIMO 12 színű EFEKT készlet - Neon színek
A készlet tartalma:
12 x 25 g-os félblokk - 2 db fekete, barna, sötétbarna, fehér , neonsárga, neonnarancs, neonrózsaszín, neonlila, neonkék, neonzöld és metálszürke

A

A Fimo mass egy polimer massza, amely polivinil-kloridból, zselékből, gyantából, színezékekből és lágyítókból álló mesterséges modellező anyagokból készül. A polimer masszát alakíthatóságának köszönhetően formálhatod, ékszert, dekorációs vagy lakáskiegészítőt modellezhetsz belőle, egyszóval bármit, ami eszedbe jut.

A FIMO anyag tulajdonságai:
-műanyag, könnyű és puha anyag
-könnyen keverhető az új árnyalatok
-kicsomagolás után azonnal modellezhető
-világos színek
-könnyű modellezés ezt követő sütés sütőben 110°C-on max. 30 percig.
- egészségre biztonságos