FIMO Kids Form Dino égethető gyurma készelt

A termék kódja:O803407

Kapcsolódó termékek

A FIMO Kids modellező anyag speciálissan a kisgyermekek kezeihez kifejlesztve, CE tanúsítvánnyal rendelkezik és az EU minden játékbiztonsági szabványának megfelel
FIMO Kids create & play bevezeti a kis művészeket az ékszerkészítésbe, de a fantáziájuk kiteljesedéséhez is helyet hagy.
A Fimo egy polimer vegyület, amely polivinil-kloridokból, gélekből, gyantákból, lágyítókból és színezékekből készül. Könnyűségének, puhaságának, formázhatóságának és egészségügyileg biztonságosságának köszönhetően a modellezés egyszerű és biztonságos lesz a kis művészeknek. A páratlan színválasztékból könnyedén kikeverhetőek más árnyalatok. Új, lezárható tasakoknak köszönhetően a fel nem használt anyagokat biztonságban lehet tartani a portól és a kiszáradástól.

Csomag tartalma:
  • 4x FIMO kids 42g – fehér, narancssárga, barna és fekete
  • modellező eszköz
  • rajzfilm háttér
  • illusztrált utasítások

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!