Ergonómikus iskolatáska elsősöknek Stil Pixel Game

Magasság:38 cm
Teherbírás:7
Térfogat:17 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Stil

Ergonómikus iskolatáska elsősöknek (1-3 osztályosoknak megfelelő) a népszerű Pixel Game motívumban. A kiváló minőségű, ergonomikus formájú, könnyű iskolatáska fényvisszaverő elemekkel és anatómiailag formázott háttámlával, masszív felépítéssel rendelkezik. A Stil iskolatáskákat szakértők ellenőrizték.

PARAMETÉREK:
Méret: magasság 38 cm, szélesség 31 cm, mélység 23 cm
Súly: 1 kg
Teherbírás: 7 kg
Térfogat: 17 l

JELLEMZŐK:

3D HÁTSÓRENDSZER – A táska kezdőknektökéletesen illeszkedik a hátoldalra. Az anatómiai hátlap alkalmazkodik a gyermek gerincéhez, az Air Flow rendszer és a légáteresztő párnázás pedig lehetővé teszi a levegő keringését és a kényelmes viseletet. A minőségi csattal ellátott mellkasi öv biztosítja, hogy az aktatáska jól üljön a gyermek hátán. Nagyon praktikus és egyszerű megoldás iskolások számára – a fedél felhelyezésekor automatikusan bekapcsol.

BIZTONSÁG – A biztonsági funkciók nagyon fontosak, ezért az aktatáska fényvisszaverő elemekkel van felszerelve a hátizsák minden oldalán, amelyek jobb láthatóságot és a gyermek biztonságát garantálják a sötétben

POP IT PENDANT - A kollekció idei újdonsága a színes Pop it medálok, amelyek nemcsak dekorációként, hanem stresszoldó eszközként is szolgálnak, valamint cserélhető tépőzáras alkalmazások

BELSŐ ELHELYEZÉS - A fő belső kamra osztva szövet válaszfal a szerszámok jobb tárolására. A kamra elülső részében egy zseb található az apróságok tárolására. Az iskolatáska elülső zsebe egy uzsonnás doboz számára készült, és részben hőszigetelt. Hidegen vagy melegen tartja az ételt.

Hasonló termékek