Segítségre van szüksége?

Kérdése van? Írja meg nekünk!

Vagy hívjon bennünket a +420 777 555 226 telefonszámon.

Stil iskolatáskák és hátizsákok

STIL anatómiai iskolatáskák (néha helytelenül Still-ként, vagy hátizsákként feltüntetve) - klasszikusan merev formájú modellek hajtókával, első ránézésre rendkívül kompakt megjelnéssel. Elsősöknek javasoltak, még a kisebb termetű tanulóknak is megfelelőek. Nagy előnyük, hogy tökéletesen illeszkednek a gyermekek hátához. Az olyan kiegészítők, mint a szellőzés érdekében hornyokkal kiegészített anatómiai formázású hátrész, a fényvisszaverő elemek, az állítható vállpántok, valamint az oldalsó és elülső zsebek alapvetőnek számítanak. Ezen felül mellkasi övvel ellátottak, a hajtóka a Fidlock zár által automatikus lezár. 
JUNIOR anatómiai hátizsákok - új, kiváló minőségű és ergonomikus formájú könnyű táskákról van szó, amelyek állítható magasságú 3D hátrendszerrel ellátottak, az alsó tagozatosoknak javasoltak (magasabb termetű elsősöknek is megfelelőek). 3 kamrából, apró tárgyak tárolsára szolgáló elülső zsebből, valamint oldalsó hálós zsebekből állnak. Alacsony súly (600 g), számos fényvisszaverő elem, mellkasi öv, oldalsó behúzó hevederek - ezek további előnyöknek számítanak.
Az táskák alacsony súlyukkal és stílusos dizájnukkal tűnnek ki. Három kamrával és például kulacsra használható oldalsó zsebekkel rendelkeznek. Elérhető áron kapható modellekről van szó, minőségük azonban nem hasonlítható össze a Bagmaster, a Topgal vagy a Hama táskák minőségével.
Ajándék - a kiválasztott Stil iskolatáskákhoz csattal ellátott borítékot adunk ajándékba!

Olvassa el a 2020-as év Stil iskolatáskáiról és hátizsákjairól szóló cikkünket.

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 3Következő
Az iskolaszerekről se feledkezzen meg, amelyeket a további kategóriákban talál.
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Legfrissebb híreink

06.09.

Bagmaster 2021 – új diák hátizsákok felső tagozatosoknak és középiskolásoknak

A 3 éves garanciát kínáló hagyományos cseh márka praktikus modelleket, minőséget és megfizethető árat kínál diákoknak.

01.09.

2021-es kollekció: Hama iskolatáska elsősöknek és Coocazoo iskolatáska

A Hama, Step by Step és Coocazoo márkák évek óta egyet jelentenek a minőséggel az iskolatáskák és aktatáskák területén.

23.08.

LEGO iskolatáskák 2021-es új kollekciója elsősöknek

A gyerekek imádják a LEGO-t! Kínálatunkban iskolába és szabadidős tevékenységekre alkalmas iskolatáskákat és hátizsákokat talál.

MenuX

InformaceX