Dakine Campus Premium 28L Mineral Red iskolatáska, hátizsák

Szélesség:33 cm
Térfogat:28 l
Gyártó:Dakine

Stílusos hátizsák A Dakine Campus Premium 28L egy kiváló minőségű és tágas hátizsák mindennapi viselethez. 28 literes térfogatával elegendő helyet kínál személyes tárgyai számára, beleértve a laptopot és más elektronikus eszközöket. Az Iskolai hátizsák számos praktikus zsebbel és tárolóhellyel rendelkezik, beleértve a fejhallgató-kimenetet, amellyel útközben is hallgathatsz zenét. Az ergonómikus pántok és a párnázott hátlap kényelmes viseletet biztosít még teljesen megrakott hátizsák esetén is. A tartós anyagnak és a minőségi kidolgozásnak köszönhetően ez a hátizsák ideális választás mindennapi használatra és kalandos utakra.

• Ergonomikus habszivacs hátlap és vállpántok légáteresztő léghálóval
  • Biztonsági zseb a hátsó panelen
  • Állítható mellkaspánt
    Külön párnázott, 17"-es laptoprekesz gyapjú bélésű táblagéprekesszel
  • Két nagy főkamra
  • Szervező zseb
  • Fleece zseb a napszemüveghez
  • Külső cipzáras zseb gyors hozzáféréssel
  • A külső heveder részlete
  • Bővíthető oldalzsebek
  • Párnázott alsó panel
  • Méretek 52 x 33 x 19 cm

Gondoskodás:
Ha a Dakine táska bepiszkolódik, javasoljuk a kézi mosást enyhe szappannal (például Nikwax Tech Wash), hideg vízzel és puha sörtéjű kefével. Ha a kézi mosás nem segít, használjon elöltöltős mosógépet. Hogy elkerülje a hátizsák összegabalyodását, mosás előtt helyezze párnahuzatba vagy hálózsákba. Mindig használjon hideg vizet, enyhe szappant, és fuss gyengéden. Soha ne fehérítse ki a hátizsákját. Tartsa szárazra meleg, de árnyékos helyen, és tárolás előtt győződjön meg róla, hogy kívül-belül szárazak.

Anyagok
BLACK RIPSTOP: 420D újrahasznosított nylon, nagy sűrűségű nylon ripstop vízlepergető kezeléssel, bluesign® jóváhagyott anyag.
CARBON: 600D újrahasznosított poliészter, vászonszövés vízlepergető kezeléssel, bluesign® jóváhagyott anyag.< BR> SZŐLŐ: 420D újrahasznosított nylon, Cordura Oxford szövet vízlepergető kezeléssel, bluesign® jóváhagyott anyag.
WOODLAND FLORAL: 600D újrahasznosított poliészter, nyomtatott vászonszövés vízlepergető kezeléssel, bluesign® jóváhagyott anyag.
CASCADE CAMO: 600D újrahasznosított poliészter, nyomtatott vászonkötés vízlepergető kezeléssel, bluesign® jóváhagyott anyag.
GEYZIR GREY: 600D újrahasznosított poliészter, hanga sima szövés vízlepergető kezeléssel, bluesign® által jóváhagyott anyagok.
SZIRMOS LAIRINTÁS: 600D újrahasznosított poliészter, nyomtatott vászonkötés és vízlepergető kezelés, bluesign® által jóváhagyott anyag.
VINTAGE BLUE: 300D újrahasznosított poliészter, puha ripstop vízlepergető kezeléssel bluesign® által jóváhagyott anyagokból.

FIGYELEM: Az első két kép a valódi hátizsákot ábrázolja. Az alábbi fényképek csak illusztrációk.