Dakine hátizsákok

A Dakine márka a Hawaii-szigetekről, Mauiról ered, és így ejtik: [: dakein]. A szó jelentése „dolog”, tágabb értelemben „legjobb”. A pozitív önértékelés jogos. A Dakine rövid időn belül az élvonalba küzdötte magát saját piacán.
A márka története 1970-ben kezdődött. Alapítója, Rob Kaplan, szenvedélyes szörfös volt, emellett igen jó kézügyességgel rendelkezett. Rob a barátai unszolására szörf biztonsági köteleket kezdett fejleszteni. Nagy hangsúlyt fektetett a magas minőségű anyagok használatára és az igényes kidolgozásra. Nem is sejtette, hogy hobbija hamarosan mekkora sikert hoz neki.
1979-ben megalapította a Dakine céget Haikuban, amely a szörfös kellékek mellett idővel mindenféle egyéb sportfelszerelést és outdoor termékeket is kínált. 1999-ben a cég Európába is eljutott, ettől kezdve a márka népszerűsége hatalmasra nőtt nem csak a sportkedvelők, de a diákok körében is.
A Dakine termékek azóta újra és újra bizonyítanak magas minőségű kivitelükkel, élettartamukkal, kényelmükkel, cool dizájnjukkal és divatos színes megjelenésükkel. A márka összes tervezője ugyanolyan lendülettel és lelkesedéssel dolgozik az új termékek fejlesztésén, mint Rob az első szörf biztonsági kötelén.

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 1
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek