Baagl Gradient Drak 350 ml-es ivópalack

A termék kódja:A-33109
Gyártó:Baagl Presco Group
A megfelelő ivópalack nem hiányozhat az iskolai felszerelésből - a BAAGL palackja pedig alkalmas iskolába, kirándulásra vagy sportklubba.

A zárható fedél egy cseppet sem enged át az italból és garantálja egyszerű és intuitív használat. Az üveghez tartozik egy szűrő is, aminek köszönhetően málnához is használhatod a palackot gyümölccsel vagy teával (az anyag meleg italokhoz is alkalmas). A palackhoz heveder is van rögzítve a kényelmes kézben tartás érdekében.

A tanúsított tritán anyag garantálja az ital maximális biztonságát és minőségét, mivel nem áraszt kellemetlen műanyagszagot, mint ahogyan az más termékekhez műanyagból készült, és nem tartalmaz egészségre ártalmas anyagokat (BPA, PVC, ftalátok stb.). Más tritán termékeket is használnak az egészségügyben.

A palack használatával csökkenti az egyszer használatos PET-palackokból származó műanyaghulladék mennyiségét, és ezzel segít csökkenteni az eddig keletkező műanyaghulladék mennyiségét főleg hulladéklerakókban, égetőkben, vagy gyakran a természetben .

A palack térfogata 350 ml.