Tisztítókefe cumisüvegekhez és etetőcumikhoz

A termék kódja:P5498763
Gyártó:R+B Medilek

Egy kis kefe az Egészéges kulacs (Zdravá lahev) márkájú üvegek egyszerű karbantartásához. A tisztító alkatrészek speciálisan kifejlesztett formája a kupak és a dugó nehezen hozzáférhető részeihez igazodik. A hosszabbik vége könnyen megtisztítja a palack belsejét, a másik oldal vékony sörtékkel pedig eltávolítja a mechanikus szennyeződéseket a kupak minden ráncából.

Méretei: 17 × 1,5 cm (átmérő és magasság)
Nyél anyaga: Polipropilén
Sörték anyaga: Nejlon