Alexander School Game® Játékos frakciók oktatási játék

Gyártó:Alexander

Oktatási játék 5 és 10 év közötti gyermekek számára, amellyel a gyerekek szórakoztató módon megtanulják felismerni a törtrészeket azzal, hogy a kártya egyik felét egy töredékkel a másik feléhez képpel rendelik hozzá. A puzzle darab alakja megmondja nekik a helyes választ.

A játék szórakoztató és természetes módon segít megérteni a "felosztást", azaz a törteket és az osztásokat képi ábrázolással. A kérdés gyors kezeléséhez a versenyképességet használja. A képek segítségével gyorsan megértheti a törtek és az általuk kifejezett mennyiségek kapcsolatát. A rejtvények nagyszerű és különösen erőszakmentes bevezetést jelentenek a törtek felismerésében.

ELŐNYÖK:

• Segít megérteni a frakciók és az általuk kifejezett mennyiségek közötti kapcsolatot
  • Segít a logikai gondolkodás fejlesztésében
  • Leegyszerűsíti a kérdés magyarázatát
  • Fejleszti a megfigyelési és kombinációs készségeket

A játék alkalmas 5-10 éves gyermekek számára.

A csomag tartalma: 48 szilárd kétrészes kartonlap képekkel és számokkal, cseh és szlovák utasításokkal a játékhoz