ALBI Izzó kristályok

Kapcsolódó termékek

ALBI Izzó kristályok
Raktáron

Különféle vegyszerek különböző típusú kristályokat készítenek, fedezze fel és tesztelje mindegyiket!

Az Albi Science Edition Glowing Crystals készlet egy nagyszerű "aranyozott" ládát tartalmaz kincsei tárolására.

Csomag tartalma:
A készlet tartalma: timsó 180 g, mono (ammónium-dihidrogén-foszfát) 110 g, keserű sók 20 g, fénypor 3 g, gipsz 125 g, sárga folyékony festék 5 ml, kék folyékony festék 5 ml, , kanál, műanyag tálak, átlátszó műanyag ampulla fedővel, habszivacs tartóval, zacskó féldrágakővel, horgászzsinórral, pipatisztítóval, persely és gipszforma.

Kor: 8-12

Gyártó: Albi