Kísérletezős játékok gyerekeknek

Ha olyan kis tudósai vannak otthon, akik szeretik tanulmányozni a dolgok működését, folyamatosan mérnek, vízbe merítenek valamit, esetleg nagyító alatt tanulmányozzák a növényeket, akkor megfelelő kategóriában, a kísérletezős játékok kategóriájában jár. A lányok örömmel készítenek szappanokat, míg a fiúk kristályokat hozhatnak létre. A gyerekek a játék során számos új információra tehetnek szert. Semmi sem ér fel a saját tapasztalattal!

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 1
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek