Zsínes készlet textíliára Pentel

Gyártó:Centropen
484/5000Vasaló textíliákhoz világos és telített rudakban. Nem folynak, nem isznak, könnyen használhatók. Az alkalmazott festékeket mosás előtt meg kell vasalni.Ideális pamut textíliákhoz. A rajzolt motívumokat mosás előtt vasalással kell rögzíteni. A sikertelen motívumokat egyszerűen vasalatlanul lehet hagyni, és mosással el lehet mosni. Ideális pamut, de más, magasabb hőmérsékleten vasalható textíliákhoz is. A viasz mérete 6 cm, átmérője 8 mm. 7 és 15 színárnyalat készletet kínálunk.