Wars of the Mages társasági családi játék

Gyártó:Dino
Anyag:Karton

Kapcsolódó termékek

HEXBUG Sárkány piros
Raktáron
Hogyan lehetsz minden idők legerősebb bűvésze? Kombinálj szörnyekkel, sárkányokkal, goblinokkal, és építsd fel velük varázslatos tartományodat. Küldje el őket, hogy fedezzék fel a terepet, értékes nyersanyagokért, építsenek erős sereget, és ne habozzanak megtámadni a hétköznapi halandók birodalmát és ellenfeleiteket. Csak akkor leszel az uralkodójuk. Erőfeszítéseid jutalma kincsesládák lesznek, amelyek segítenek megerősíteni hatalmadat és erődet. Ez a társasjáték egy klasszikus stratégiai tábla, amelyben csodálatosan gyakorolhatod a logikai és stratégiai gondolkodást. De a legfontosabb cél az lesz, hogy a barátokkal vagy a családdal együtt töltsd el az időt.
A csomag tartalma: 5 vártábla, 25 településkártya (1 fogadó, 7 tanya, 7 falu, 10 város), 76 szörnykártya (10 goblin, 46 gonosz szörny, 20 ultragonosz szörny), 50 kincsesláda jelző (20 fa, 20 fém és 10 arany láda, 1 köteg bónuszjelzőknek, 45 bónuszjelző (20 pajzsjelző, 17 flip token, 8 mágikus pajzsjelző), 1 köteg nyersanyagjelzőknek, 60 ételjelző, rúnák és hordók (30 ételjelző) , 20 futás, 10 hordó), 1 dobókocka, szabályok.
Doboz mérete: 26 x 26 x 6 cm
10 éves kortól alkalmas gyermekek számára