Vonat házikókkal, 21 fa darab dobozban, 43x10x10cm

A termék kódja:82082142
Gyártó:Bino
Anyag:Fa
Ez a fa vonat mozdonyból, 2 vagonból és kockákból áll. A vonat különálló színes kockákra bontható és könnyendén ismétt összeszerelhető. A vonat számos felhasználási lehetőséget kínál, mint például építő játék, kirakós játék vagy hagyományos vonat vagonokkal. A játék fejleszti a gyermek motorikus képességeit és fantáziáját.

A vonat hossza 43 cm.

A csomag 21 darabot tartalmaz.

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!